• Jedno z nejstarších sportovních odvětví
  • Tisíciletá tradice v moderním pojetí
  • Harmonický rozvoj těla a osobnosti
  • Příprava pod vedením zkušených trenérů
Foto Video

Výsledky z Rešlova memoriálu v Novém JičíněDatum konání:
9.5.2015

O víkendu se náš oddíl zúčastnil turnaje v Novém Jičíně. Získávat zkušenosti, ale i medaile odjelo šest našich závodníků pod vedením trenéra Tomáše Bílka. Jak se našim zápasníkům vedlo? 

Marek Mlčůch: benjamínek naší výpravy získal po bojovném výkonu plném odhodlání bronzovou medaili. Byly to Markovi druhé závody a stejně jako na těch předchozích se umístil na stupních vítězů. Marek k nám chodí teprve druhým rokem, ale svou zápasnickou nezkušenost dohání zápalem a nadšením. Patří k největším nadějím našeho oddílu a budeme se zájmem sledovat, jak se mu povede dál. 

 

David Vrána: David hned v prvním utkání utrpěl nepříjemné zranění, zlomeninu klíční kosti. Bohužel i takové věci se stávají. David, který v poslední době předvádí výrazný výkonnostní nárůst, však své zranění nesl statečně a po uzdravení se zapojí zpět do přípravy. 

 

Vojtěch Velc: Pokud byl u Davida Vrány zmiňován výkonnostní nárůst, tak u Vojty to platí tuplovaně. Vojta pravidelně obsazuje přední pozice v našich týmových kondičních testech. Konečně vidíme, že se jeho poctivý přístup k tréninku začíná vyplácet i výsledkově. Vojta sice nedosáhl na medaile, ale ve všech svých utkáních předvedl sympatický a vyrovnaný výkon a přesto, že do vítězného konce dovedl pouze jedno, patří mu velké uznání. 

 

Jakub Němec: Kuba přijel na turnaj po dvou týdenním tréninkovém výpadku a bohužel to bylo znát. Kuba je velký bojovník, to však někdy nestačí. Po dvou prohrách a dvou výhrách obsadil čtvrté místo. Šanci na reparát bude mít hned další sobotu na MČR starších žáků ve volném stylu. Držíme palce!

 

Tomáš Flek: Tomáš, jak je u něj dobrým zvykem, si suverénním způsobem poradil se všemi soupeři (včetně týmového kolegy Michala Daniela) a získal zlatou medaili. K jeho výkonu není co vytknout, nezbývá než gratulovat. 

 

Michal Daniel: Start ve vyšší hmotností kategorii je vždy ošemetná věc. Michal se s touto výzvou vypořádal bravurně a postoupil bez větších problémů až do finále, kde narazil na týmového kolegu Tomáše Fleka, který v hmotnosti do 59 - ti kilogramů zápasí dlouhodobě. Přestože boj o první místo nezvládl a prohrál na lopatky, lze jeho vystoupení na turnaji hodnotit pozitivně. 

 

Již tuto sobotu se Tomáš Flek, Michal Daniel a Jakub Němec zúčastní MČR ve volném stylu. Držme našim klukům palce a doufejme, že přidají do své sbírky nějaký ten cenný kov.