• Jedno z nejstarších sportovních odvětví
  • Tisíciletá tradice v moderním pojetí
  • Harmonický rozvoj těla a osobnosti
  • Příprava pod vedením zkušených trenérů
Foto Video

Jihlavská Velká CenaDatum konání:
21.11.2015

Uplynulou sobotu se v jihlavské sportovní hale na Okružní ulici uskutečnila Velká Cena Jihlavy v řecko - římském zápase. Jednalo se o první turnaj, který jihlavský oddíl pořádal po lednové obměně vedení. Z ohlasů ostatních mužstev a diváků bylo již v průběhu akce jasné, že si na konci náročného a dlouhého dne  budou moci organizátoři říci:  Zvládli jsme to!!

Turnaje se zúčastnilo 168 závodníků, přičemž jsme měli tu čest přivítat i tři oddíly ze Slovenska. 

Naši borci si na turnaji nevedli vůbec špatně.

Ondra Janák zápasil s o dva roky staršími závodníky. Přesto získal skvělou stříbrnou medaili a předvedl pěkný výkon. 

Již tradičně získalo medaile naše trio starších žáků. Michal Daniel porazil svého oddílového kolegu Tomáše Fleka. To znamenalo pro Michala zlato a bronzovou medaili pro Tomáše. Jakub Němec svou kategorii suverénně ovládl. 

Vojtěch Velcl předvedl pěkný a překvapivý výkon a získal bronz. 

Leontýna Čumplová, jediná naše dívčí účastnice turnaje se při rozcvičování zranila, ale i přesto nastoupila ke dvou utkáním. Nutno zdůraznit, že dívky nemají v této věkové kategorii vlastní turnaje, tudíž se Lea prala s kluky. Oceňujeme odvahu a přejeme brzké uzdravení a návrat na žíněnku. 

Matyáš Konvalinka byl na svém prvním turnaji. Obě svá utkání prohrál, ale poprvé zakusil atmosféru turnaje. Doufáme, že dál už to bude jenom lepší. 

I přes velkou bojovnost se Marku Mlčůchovi nepovedlo dosáhnout na medailové umístění. Musíme Marka ale pochválit za bojovný výkon. 

David Vrána vybojoval ve své kategorii třetí místo. 

Petr Flek, Jakub Hlávka a Jiří Urban si vylosovali silné soupeře a do dalších bojů nepostoupili. Již teď se ale těší na další závody, kde si budou moci "spravit chuť". 

 

Na závěr bych rád poděkoval celému týmu organizátorů, sponzorům, hostům a rodičům kteří se na realizaci turnaje podíleli.